Rodinné ubytování v centru Orlických hor

Zuzana Ondráčková
773 295 036, 775 011 307

Chalupa Kačenka logo

Rodinné ubytování v centru
Orlických hor

Vybavení

Chalupa prošla nákladnou rekonstrukcí. K dispozici je pro 7 – max.9 osob.

V přízemí se nachází 1. dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, vybaven nočními stolky a velkou skříní. Na chodbě je společná koupelna se sprchovým koutem, WC a dále samostatné WC. Pro společné chvíle slouží prostorná světnice s vybavenou kuchyní, z kuchyně je vchod do spíže s lednicí a bojlerem na teplou vodu. Kuchyně je vybavena myčkou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, mikrovnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím v dostatečném počtu. Ubytovaným je k dispozici „kuchyňský balíček“ – tablety do myčky, Jar, houbička, pytle do odpadkového koše, utěrky. Obývací část světnice je vybavena sedací soupravou, konferenčním stolkem, TV se SAT a krbovými kamny s potřebami na zatápění.

Z chodby vede dřevěné schodiště do podkrovní prostorné společenské místnosti s velkou sedací soupravou, kde je možné přespání dalších 2 osob. Vybavena je dětským koutkem, relaxačními křesly a TV se SAT, DVD. Z místnosti je vchod do dalších dvou pokojů – dvoulůžkového s manželkou postelí a třílůžkového se třemi lůžky. Oba pokoje jsou vybaveny úložnými prostory.

V zimním období je vytápění zajištěno krbovými kamny se vzduchovým rozvodem do ostatních pokojů, přitápění možné přímotopy.

Povlečení a lůžkoviny jsou při týdenních pobytech v ceně. Potřeby na závěrečný úklid mají hosté k dispozici zdarma!

zakáz kouření

CELÁ CHALUPA JE NEKUŘÁCKÁ.

zákaz domácích mazlíčků

Zvířecí miláčci NEJSOU povoleni.

wifi free

Internetové pokrytí k dispozici.